MICFIL MS1200 MOBIEL FILTERSYSTEEM

ALGEMEEN
Het Mobiele MicFil MS1200 filtersysteem is gebouwd om brandstof en lichte hydraulische vloeistoffen te polijsten, te reconditioneren en te stabiliseren tot een superschone en heldere toestand. Het verwijdert verder efficiënt (98%) water, slib en alle soorten sedimenten. Het systeem is eenvoudig te onderhouden, te bedienen en is een goedkope oplossing voor het reinigen van de tank. Het unieke aan dit filtersysteem is dat het gemonteerd is op een zware trapklimwagen voor eenvoudige mobiliteit.
TOEPASSINGEN
De 3 stappen van reiniging:
1. Het verwijderen van 98% van water, slib en deeltjes tot 10 micron. Het wordt gemakkelijk afgevoerd door het openen van de aftapkraan. Een Waterseparator kan afzonderlijk worden gebruikt.
2. De Micfil Fuel Optimizer (optioneel) decontamineert en stabiliseert diesel. Voorkomen en omkeren van de vorming van tankslib.
3. De Micfil Ultra Fine Filter reinigt diesel en lichte hydraulische olie tot 0,5 μm en absorbeert water. De diesel is voor 98% deeltjes- en watervrij.
De MicFil MS1200 is gebouwd met componenten van hoge kwaliteit. De connectoren en leidingen zijn hydraulische standaard onderdelen. Het systeem is gemonteerd op een zware trapklimwagen, voor eenvoudige mobiliteit. Een grote lekbak voor gemorste vloeistoffen is gemonteerd.
Heeft u vragen of wilt u advies op maat? Neem dan direct contact met ons op.

SPECIFICATIES
| Filter: | MicFil AL300 DOUBLE |
| Doorstroomsnelheid (Flowrate): | 1200 liter per uur |
| Tankcapaciteit motorolie: | 300 liter |
| Tankcapaciteit hydraulische olie: | 1000 liter |
| Tankcapaciteit versnellingsbakolie: | 500 liter |
| Volume: | 4 liter |
| Maximale druk: | 10 bar |
| Temperatuurbereik: | -20/+120 graden Celcius |
| Waterabsorberend: | Ja |
| Waterseparator: | MicFil WS800 |
| Extra: | Bypass voor de separator |
BEKIJK AL ONZE PRODUCTEN EN OPLOSSINGEN
DEZE TEVREDEN KLANTEN GINGEN U VOOR
MS Invictus
Voor Invictus realiseerde Micfil Filters Benelux een complete maatwerk filtratieoplossing voor zowel brandstof als smeerolie. Met meerdere AL300 systemen en waterseparators worden alle installaties, van voortstuwing tot generator, continu voorzien van schone olie en brandstof. Dit resulteert in minder slijtage, lagere onderhoudskosten en maximale betrouwbaarheid aan boord.
MS Andamento
Voor MS Andamento leverde Micfil Filters Benelux een maatwerk filtratieoplossing voor gasolie, inclusief AL300 systemen en waterseparators voor voortstuwing en boegschroef. Dit zorgt voor schonere brandstof, minder slijtage en een betrouwbare werking van de installaties aan boord.
MS Divitiae
Recentelijk hebben wij de MS Divitiae mogen voorzien van een Micfil AL600 en Micfil AL300 inclusief Micfil WS500 waterseparator.
MS Mededinger
Onlangs hebben wij de MS Mededinger van firma W.L. van Wijngaarden & F.J. Mudde mogen voorzien van twee olie en- brandstof filtratiesystemen.
WAT KUNNEN WIJ VOOR U BETEKENEN?
Enthousiast geworden? Laat u dan persoonlijk adviseren, vraag een geheel vrijblijvende offerte aan of download de productbrochure. Wij helpen u graag!












































